поки що порожня
Фарба для волосся на основі хни Леді Хенна Каштан
Доставкапо Києву та Україні!
При покупці від 350 грн даруємо
- Крем від зморшок навколо очей Ааша ХербалсФарба для волосся на основі хни Леді Хенна Каштан
Відмінна фарба на основі найкращої у світі хни з провінції Раджастан із додаванням трав’яних та рослинних екстрактів. Завдяки тонкому помелу легко та рівномірно зафарбовує волосся по всій довжині, надаючи насичений яскравий колір. Кондиціонує волосся, додає об’єму, робить його слухняним, густим і шовковистим.
Склад: стерилізована індійська хна, кава арабіка, акація катеху, синтетичний барвник (1.5%), натуральний стабілізатор кольору (лимонна кислота, яка одночасно регулює pH). Не містить аміаку та пероксиду.
Особливості застосування: дає дуже темно-коричневий колір, більш насичений, ніж Каштановий Ааша Хербалс. Зафарбовує сивину при ступені сивини понад 30%.
Застосування: використовувати суворо за інструкцією на упаковці. Не перетримувати, інакше відтінок стане темнішим. Легко фарбує відросле волосся та ефективно зафарбовує сивину.
В упаковці: 1 саше масою 50 г, рукавички, інструкція. Однієї упаковки вистачає на 2–4 фарбування залежно від довжини та густоти волосся.
Виробник: Creation Research Pvt. Ltd. (Індія)





